Co to jest Face Modeling?

niedziela, grudzień 27, 2020

Hej Kochani! Jakiś czas temu pokazałam Wam się na instagramie z twarzą oklejoną kolorowymi taśmami! Ilość pytań o to co mam na twarzy i o sam zabieg była tak duża, że postanowiłam Wam nagrać film i opowiedzieć o face modelingu. Jako, że nie jestem jednak ekspertką w tym temacie – wiadomo :) to postanowiłam zapytać Kasię z Esteem Beauty czy opowie nam więcej o całym zabiegu. Zgodziła się, więc dzisiaj zapraszam Was na film, w którym Kasia opowie więcej o facemodelingu.

Co więcej mamy dla Was niespodziankę! Do końca grudnia – więc czasu już mało – możecie wziąć udział w konkursie i wygrać wizytę u Kasi na facemodeling. Napiszcie w komentarzach dlaczego chcecie wypróbować tej metody, dlaczego to właśnie do Was ma trafić nagroda. Na odpowiedzi czekamy do 31.12.2020 do godz. 23.59 Później Kasia wybierze jedną osobę, do której powędruje nagroda :)

A jesli nie chcecie czekać to umawiając się na wizytę na hasło RUDA macie 10% zniżki. Warunek? Moja zniżka działa do końca roku, więc trzeba zadzwonić i umówić się na wizytę jeszcze w 2020 ale możecie skorzystać z terminu styczniowego :)

A więcej informacji znajdziecie u Kasi
https://www.instagram.com/esteembeautywroclaw/
Której bardzo dziękuję, że zechciała wystąpić w moim filmie i podzielić się swoją wiedzą :)

Zapraszam też na moje SoMe:
instagram http://instagram.com/madebyrudavlog
FB – https://www.facebook.com/madebyrudaavlog

Muzyka do outro: Bartosz Mr. Shuffle Niebielecki
https://www.facebook.com/bartosz.niebielecki?fref=ts