Inspiracje września – Konkurs Fashion Notes

czwartek, Wrzesień 14, 2017

Kochani dzisiaj zapraszam Was na pierwszy odcinek nowej serii, czyli inspiracje :0

1.Wykrój słynnego płaszcza Balenciagi z wystawy Balenciaga Shaping Fashion w Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie
https://www.vam.ac.uk/exhibitions/balenciaga-shaping-fashion

2. Magazyn Nowoczesne Krawiectwo http://www.nowoczesnekrawiectwo.pl

3.Kurs online – Warsztat pisarza – Beata Wawryniuk

4. Targi Slow Fashion w Warszawie – 30.09-1.10.2017
we Wrocławiu 14-15.10.201
https://www.facebook.com/slowfashiontrend/
http://www.slow-fashion.pl

5. To, że przyjaźnię się z Alicja Janosz i że obie jesteśmy mamami Tymków – to wiecie, ale nie każdy wie jak bardzo lubię pisać i jak dawno tego nie robiłam :) Pisze o tym nie bez powodu, ale to za chwilę.
Jak różne, a jak podobne jesteśmy przekonałyśmy się w momencie, kiedy obie zostałyśmy mamuśkami. Wtedy wiedziałyśmy, że chcemy stworzyć coś wspólnego. Trochę to trwało, ale wreszcie stworzyłyśmy miejsce, które nam samym daje chwilę relaksu, ale też poczucie, że chcemy dzielić się ważnymi dla nas sprawami z innymi kobietami – mamuśkami. Stąd pomysł na nasz wspólny blog – Mamuni
www.mamuni.pl :)

Czym jest mamuni?
To blog o tym, co kochamy. O dzieciach (mężów postaramy się oszczędzić :)). O jedzeniu, modzie i książkach. O zdartych kolanach i żegnaniu pieluch. O podróżach i o tkwieniu w domu. O odkryciach i patentach. O tym co nas zachwyca i co drażni. O wszystkim, co dla nas warte napisania i o czym same chcemy rozmawiać. Nie wiem na ile ktoś jeszcze potrzebuje tych słów, które tu opublikujemy, a na ile my same ich potrzebujemy, ale będzie nam miło gościć Was na mamuni.pl

i na koniec konkurs dla WAS :) Do wygrania 5 moich Fashion Notesów http://bit.ly/2x0lVNL. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy w komentarzach pod tym filmem napisać odpowiedź na pytanie:
„Co Cię inspiruje i dlaczego?”. Na Wasze odpowiedzi czekam przez tydzień, czyli do 21.09.2017, do godziny 23.59. Później nagrodzę 5 osób :) Powodzenia!

Muzyka do intro: Bartosz Mr. Shuffle Niebielecki
https://www.facebook.com/bartosz.niebielecki?fref=ts

Dajcie suba rudej 😀 http://www.youtube.com/madebyruda