Jak wybrać idealną spacerówkę dla dziecka?

wtorek, kwiecień 6, 2021

Cześć Kochani. Witajcie w naszym dzisiejszym filmie. Doskonale pamiętamy, że lubicie nasze testy, dlatego dzisiaj postanowiliśmy razem z Teodorem przetestować nową furę dla niego. Przyszedł ten czas, kiedy można pozbyć się dużego wózka na rzecz zwinnej, lekkiej spacerówki a że wiosna już tuż tuż, to taki wózek, który wszędzie można wziąć ze sobą, który zajmuje mało miejsca i jak wspomniałam jest lekki – przyda się bez dwóch zdań. Wybierając spacerówkę zależało mi przede wszystkim na tym, żeby była lekka, zwinna, wygodna a po złożeniu musiała zająć mało miejsca. Mam nie duży bagażnik, więc wożenie wózka z tyłu na kanapie już nie wchodziło w grę. Po przeanalizowaniu oferty dostępnych na rynku wózków zdecydowałam się na model Galaxy od Espiro w kolorze Black Space. I tu zapewne pojawi się pytanie dlaczego? Też je sobie zadawałam analizując spacerówki, dlatego zapraszam Was do oglądania :)

 

Jeśli chodzi o wózek to mamy ten: https://espiro.pl/espiro-galaxy?utm_source=blog&utm_medium=artykul&utm_campaign=MadebyRuda, kolor Black Space.

 

Zapraszam też na moje SoMe: instagram http://instagram.com/madebyrudavlog FB – https://www.facebook.com/madebyrudaavlog Muzyka do outro: Bartosz Mr. Shuffle Niebielecki https://www.facebook.com/bartosz.niebielecki?fref=ts Dajcie suba rudej 😀 http://www.youtube.com/madebyruda