Modne Szycie – moja nowa książka!

czwartek, wrzesień 9, 2021

Stwórz własną garderobę kapsułową.

Kilka prostych projektów – wiele zestawów na różne okazje.

Pełna szafa ciuchów i nie masz się w co ubrać? Nic do siebie nie pasuje i trudno Ci stworzyć spójny zestaw? Książka „Modne szycie” pozwoli Ci samodzielnie stworzyć kolekcję ubrań, które można swobodnie ze sobą łączyć. Nie musisz już godzinami stać przed szafą i zastanawiać się, co dzisiaj na siebie włożyć.

Anna Maksymiuk-Szymańska, autorka książek „Co za szycie!” oraz „Uszyj to! Modne ubrania i dodatki w 5 minut”, tym razem przygotowała zbiór bazowych wykrojów, które składają się na tzw. garderobę kapsułową, czyli garderobę kompletną. Przy wyborze projektów kierowała się przede wszystkim możliwością łączenia ze sobą poszczególnych elementów, żeby kilku z nich można było tworzyć zestawy na różne okazje.

Nie ma tu skomplikowanych form, wykroje są funkcjonalne, a ubrania – proste do uszycia. Z pewnością poradzą sobie z nimi osoby, które dopiero zaczynają przygodę z szyciem lub szyją od niedawna. Szyciowi wyjadacze, szukający atrakcyjnych modowych pomysłów, także znajdą w książce coś dla siebie. Wykroje są raczej klasyczne, jednak z nutą fashion, więc garderobę można modyfikować na wiele sposobów.

Daj się ponieść twórczej inwencji! Książkę kupisz tu!

 

https://www.empik.com/modne-szycie-twoja-kompletna-garderoba-maksymiuk-szymanska-anna,p1270630117,ksiazka-p