Test generatora pary Tefal Pro Express Ultimate

środa, Sierpień 29, 2018

Cześć Kochani! Witajcie w moim dzisiejszym filmie, w którym pokażę Wam moje sposoby na utrzymanie porządków w szafie oraz test nowego generatora pary marki Tefal Pro Express Ultimate, który trafił w moje ręce 3 tygodnie temu i na tę chwilę się z nim nie rozstaję! Zastanawiam się jak ja do tej pory funkcjonowałam bez tego generatora! Koniecznie zobaczcie film i możliwości tego urządzenia!

A więcej o generatorze przeczytacie tu: https://www.tefal.pl/proexpressultimate

Tylko co zrobić, żeby wszystkie uprasowane ubrania poukładać w szafie, w której jest mało miejsca, tak żeby nam się nie pogniotły?

1. Mój pierwszy trik to składanie na deseczkę. Wszystkie bluzki, bluzy i koszule składam zawsze od deseczki w formacie 4a i składam na dwa razy. Dzięki temu bluzki po prostu się nie gniotą :) Ważne tylko, żeby kładąc bluzki jedna na drugą nie dociskać ich.

2. Wieszanie ubrań wieszak o wieszak- stopniowo. To sprawdza się przy cienkich bluzkach, sukienkach, koszulach, spódnicach. Grubsze ubrania nie będą się dobrze układały. Tutaj warto tez zwrócić uwagę na jednolitość wieszaków. Im mniejsze beda – cieńsze tył lepiej, bo zajmują mniej miejsca. Tylko tutaj problem pojawi się przy wieszaniu grubych płaszczy.

3. Staram się również segregować ubrania kolorami, ale też rodzajami. Czyli jeansy leżą w jednym miejscu, tiszerty w innym. Często robię też tak, że na jednym wieszaku mam zawieszone gotowe sty do ubrania. Mam pewne stylówki, które uwielbiam, więc trzymam je razem, bo wtedy tylko wyciągam z szafy, ubieram i wychodzę :)

4. Pudełka – zapewniają sezonowość. Dzięki nim robię sobie miejsce na nowe ubrania w danym sezonie. Czyli jeśli teraz zbliża się wielkimi krokami sezon jesienno-zimowy to niebawem wszystkie cienkie ubrania schowam do pudełek a dzięki temu zrobię miejsce na nowe, grubsze ciuchy :) Pudełka sprawdzają się także przy butach. Tutaj wybieram pudełka przeźroczyste, żeby wiedzieć co jest w środku :)

5. Ostania opcja to wieszaki na akcesoria – na paski, biżuterię. Zajmują mało miejsca a pomieszczą dużo rzeczy :)
Muzyka do intro: Bartosz Mr. Shuffle Niebielecki
https://www.facebook.com/bartosz.niebielecki?fref=ts

Dajcie suba rudej 😀 http://www.youtube.com/madebyruda

p.s. Materiał sponsorowany