DIY Market

czwartek, Grudzień 28, 2017

Kiedy 6 lat temu zaczynałam swoją przygodę z szyciem nie wiedziałam od czego zacząć, jak i gdzie szukać inspiracji. Tworzyłam sobie sama gdzieś w zaciszu domowym. Z biegiem lat wszystko się szybko zmieniało i z dostępem do szyciowych inspiracji nie było już problemu, ale nadal brakowało miejsca, które zrzeszało by całą szyciową społeczność. Do czasu, kiedy powstał portal www.diymarket.pl Piszę o tym miejscu nie bez przyczyny. Cieszę się, że wreszcie wszystkie osoby zarówno te, które szyją w swoich zaciszach domowych dla siebie, swoich dzieci i rodziny, mamuśki szyjące dla dzieci czy krawcowe z wieloletnim stażem, będą mogły spotkać się w jednym miejscu, podzielić swoją twórczością, wymienić doświadczeniami. Lepiej sobie tego wymarzyć nie mogłam :)

Miejsce to jest szczególne również ze względu na pierwszy w Polsce konkurs na Najlepszą Krawcową 2017 roku – ZŁOTE NOŻYCE, w którym do wygrania są świetne nagrody. Za pierwsze miejsce możecie zgarnąć aż 10 tysięcy złotych. A co trzeba zrobić żeby wziąć udział w konkursie?

 1. Wchodzicie na www.diymarket.pl 
 2. Zakładacie swoje darmowe konto, na którym możecie tworzyć szyciowe portfolio – ważne jest żeby uzupełnić profil, aby nie był anonimowy i dodać zdjęcia swoich uszytków.
 3. Po założeniu konta i dodaniu zdjęć możecie wziąć udział w konkursie.
 4. Głosowanie konkursowe zaczyna się 02.01.2018 i będzie trwało do 28 lutego 2018 roku
 5. Każda osoba, będzie miała każdego dnia 1 głos i będzie mogła głosować codziennie.
 6. W czasie trwania konkursu nadal będzie można zakładać swoje portfolio i włączać się do zabawy konkursowej. :)
 7. Do finału zostanie zkwalifikowanych 10 osób: 3 osoby z największą ilością zdobytych głosów w drodze głosowania internetowego oraz 7 wybranych osób przez Jury, które zostanie wyznaczone przez Organizatora Konkursu. Sposród tej dziesiątki zostanie wybrany laureat nagrody głównej, laureat drugiego i trzeciego miejsca oraz 7 wyróżnień.
 8. Do wygrania są:
  I miejsce 10 tys. złotych oraz statuetka Złotych Nożyc 2017 i tytuł Krawcowej Roku
  II miejsce Maszyna Janome Skyline S5
  III miejsce 2,5 tys. złotych
  Nagroda specjalna dla osoby spoza finałowej dziesiątki – kurs szycia z ultraMaszyna.
  Osoby wyróżnione (7 miejsc) dostaną bony o wartości 250 zł na zakupy do sklepu dresówka.pl

  Więcej informacji na temat nagród i samego konkursu znajdziecie w regulaminie na www.diymarket.pl

PL_nozyce_konkurs

Jeśli jeszcze zastanawiacie się czy wziąć udział w konkursie czy Wasze prace są wystarczająco dobre, czy macie szanse, to nie ma nad czym myśleć. Pamiętajcie, że diymarket jest dla wszystkich. To miejsce, w którym każdy pasjonat szycia się odnajdzie. Zachęcam też osoby, które dopiero myślą o tym, aby zacząć przygodę z szyciem, do zaglądania na ten portal, zbierania inspiracji i motywacji. Wierze, że wspólnie można zdziałać dużo więcej. A wszystkim osobom, które wezmą udział w konkursie życzę powodzenia i trzymam kciuki za wygraną.

IMG_9231